Кошик
278 відгуків
+380634366939

Интернет-магазин "Магия Камня"

Камені для Тельців(21.04-25.05)

Камені для Тельців(21.04-25.05)

02.05.15

Камені знака зодіаку Телець

Телець – практичний, неквапливий і постійний знак. Є впертим і працьовитим. Там, де не вистачило терпіння овна, телець продовжить справу і закінчить. Разом з тим, він досить миролюбний. Телець не любить конфліктів і сварок, і потрібно дуже постаратися, щоб вивести його з себе.

  

Жінки Тельці – чуттєві й романтичні. Вони немов створені для любові. Ще б: адже ними керує сама Венера! Вони люблять шик і комфорт. Прикраси для них потрібно підбирати дорогі і вишукані. Жінки Тельці обов'язково це оцінять.

Отже, які ж камені підходять Тельцю? Оскільки енергія даного знаку зодіаку і так знаходиться на досить високому рівні, астрологи не радять вибирати занадто активні камені. Головне завдання зводиться до того, щоб правильно спрямувати цю енергію в потрібне русло. Для вирішення цієї задачі підходять: бірюза, малахіт, рожевий кварц, кахолонг, корал, онікс, лазурит.

Які камені підходять Тельцям?

Бірюза ― принесе тельцям успіх і перемогу

Бірюза ― перший і найкращий камінь для жінки Тельця, має зелений відтінок. Краще, якщо вона буде «старої», хоча «молодий» камінь теж підійде. З давніх часів вона вважалася потужним оберегом, здатним захищати від будь-яких негараздів. Також цей камінь вважався талісманом переможця. Незважаючи на те, що бірюза часом надає відчайдушність своєму власникові, вона ж допомагає і здобути перемогу. Плюс до всього, бірюза притягує гроші і гармонізує сімейні відносини.

Малахіт ― дарує тельцям здоров'я

Малахіт ― другий найважливіший камінь для знаку Тельця. Краще, якщо він буде світло-зелених відтінків, оскільки такий малахіт вважається найбільш містичним. У деяких країнах шамани і чаклуни досі використовують його для лікування тих чи інших захворювань. Кулон з малахіту сприяє одужанню серця і легенів. Цей камінь Тільця здатний поглинути будь-який негатив і вивести з стресових ситуацій. І навіть піднімає налаштований

Рожевий кварц ― допомагає тельцям в особистому житті

Рожевий кварц допомагає зміцнити сімейні відносини. Тим же Тельцям, які щойно пережили розставання і знаходяться в самоті, рожевий кварц допоможе вилікувати серцеву рану, додасть спокій і сили рухатися вперед. Плюс до всього, він збільшить внутрішню привабливість, чарівність, комунікабельність. Бо Телець просто не зможе тривалий час залишатися на самоті – обов'язково знайдеться супутник життя.

Другорядні камені, які підходять жінкам тельцям

Тельцям принесуть удачу наступні камені – агат, кахолонг, циркон, лазурит і онікс.

Які камені не підходять тельцям?

Категорично не підходять Тельцю такі камені, як: обсидіан, алмаз, аметист, пірит. Ми дуже не рекомендуємо їх представницям цього знаку зодіаку, щоб тельці могли легко підтримувати гармонію у своєму житті.

Контакти
 • Телефон:
  +380634366939, Валерия
  +380994093687, Павел
 • Контактна особа:
  Валерия
 • Адреса:
  7км, Одеса, Одеська область, Україна
 • Email:
  magickamni@gmail.com