Кошик
281 відгук
+380634366939

Интернет-магазин "Магия Камня"

Цоизит

Назва цоизит мінерал отримав на честь мецената 3.Цойза, барона фон Эдельштейна, на кошти якого нерідко споряджалися геологічні експедиції.

Лікувальні властивості цоизита
Цоизит володіє всіма лікувальними властивостями, притаманними каменів зеленого кольору. У народній медицині вважається, що цей камінь є прекрасним засобом для профілактики серцево-судинних захворювань. Цей камінь сприяє стабілізації артеріального тиску, полегшує головний біль, допомагає при простудних захворюваннях. Сучасні літо-терапевти припускають, що цоизит може значно полегшити стан метеозалежних людей, зняти нервова напруга, нормалізувати сон.
Цоизит здатний впливати на серцеву чакру. У деяких країнах народні цілителі рекомендують носити вироби з цоизита людям, у яких спостерігається порушення обміну речовин. Невеликі відшліфовані камені можуть вилікувати захворювання хребта, якщо їх укладати щодня на хворі місця.

Магические свойства цоизита
Практикующие маги применяют цоизит для изготовления амулетов, действие которых направлено на улучшение семейных отношений. Считается, что человеческая фигурка, сделанная из этого камня, сохраняет мир и покой в семье. Фигурку нужно хранить дома, но не на самом виду, а в каком-нибудь месте, где завистливые взгляды не смогут лишить амулет силы.
Знатоки магических свойств камней не могут точно сказать, какому же знаку зодиака покровительствует цоизит. Но доподлинно известно, что ни одному знаку он не принесет вреда.
Талисманы и амулеты
Кільце або перстень з цоизитом притягує щастя і любов. Однак позитивне дію цього талісмана настає через досить тривалий час, тому маги рекомендують носити його молодим людям. Цоизит — талісман людей, яким необхідно додаткове «прискорення», щоб позбутися від одолевающей їх ліні і добитися успіху в житті.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Контакти
 • Телефон:
  +380634366939, Валерия
  +380994093687, Павел
 • Контактна особа:
  Валерия
 • Адреса:
  7км, Одеса, Одеська область, Украина
 • Email:
  magickamni@gmail.com
Мапа